Wróżenie z dłoni może pomóc dowiedzieć się na temat tego, co nas czeka w przyszłości. Jeżeli zależy Wam na tym, aby poznać lepiej swoją przyszłość, to właśnie taki rodzaj wróżenia może okazać się najbardziej pomocny. Fajne jest także to, iż możemy nauczyć się tego typu wróżenia sami, poprzez korzystanie z porad osób, które się na tym znają. Również w internecie można śmiało znaleźć porady jak się wziąć za tą metodę.

Na stronie developera z Białołęki – http://www.dsm-dewelopment.pl/ – znajdziesz ofertę domów szeregowych i segmentów.

W momencie, kiedy podajemy rękę osobie, którą nowo poznaliśmy, to mamy kilka możliwości, by się zorientować z kim mamy do czynienia.

  • Ktoś podaje Ci tylko palce – należy wtedy szczególnie uważać, gdyż osoba taka nie do końca jest z Tobą szczera.
  • Wilgotna dłoń – tutaj sytuacja jest raczej jasna. Masz do czynienia z osobą, która prawdopodobnie jest nadwrażliwa.
  • Ciepła dłoń – jest charakterystyczna dla osby, która jest serdeczna i szczera. Może jednak być porywcza.
  • Zimna i sucha dłoń – właściciel takiej dłoni zazwyczaj jest praktyczny, skryty, a zarazem dokładny.

Mapa dłoni składa się z kilku linii. Wyróżniamy wśród nich linię główną (życia, losu, serca oraz głowy). Następnie linie poboczne (np. Apollo albo Wenus). Ostatnią stanowią linie różnych znaków, jakie mogą wsytępować na nich. Na początku może się wydawać, iż cała plątanina jest skomplikowana. Jednak nie można się zrażać. Wszystko jest do opanowania, także ucząc się według podanych przez ekspertów mapek, można stać się profesjonalistą od chiromancji, czyli sztuki wróżenia z dłoni. Pamiętaj, że jeśli zdaży Ci się wyczytać z dłoni coś niepokojącego lub zagrożenie typu problemy w pracy albo zawód miłosny, to nie należy wpadać w panikę. Znaki, które pojawiają się na naszych dłoniach trzeba raczej traktować jako ostrzeżenie, a nie dosłowność. Najlepiej robić to na przykład przed pierwszą randką, być może pozwoli to zorientować się w sytuacji.

  • Linia serca. Zaczyna się pod małym palcem i kończy się pod serdecznym albo nawet pod wskazującym. Jeśli posiadasz krótką, to oznacza to, iż właściciel w miłości bywa zazdrośnikiem i obłudnikiem. Długa znamionuje uczciwość oraz lojalność. Z kolei gruba wskazuje na pobudliwość emocjonalną, a cienka świadczy o egoizmie.
  • Linia życia. Okrążą wzgórek Wenus. Im bardziej łuk jest rozległy, tym większa zmysłowość. Jeżeli jest wyraźna to znaczy brak zahamowań w seksie, z kolei cienka – chwiejność emocjonalną.
  • Linia losy. Mocno zarysowana występuje u ludzi, którzy lubią dominować w związku, a przerywana oznacza huśtawkę szczęścia.
  • Linia Apolla. Nazywana inaczej linią Słońca. Może wystąpić w krótkiej linii, która biegnie od linii serca, w kierunku palca serdecznego.
  • Linia Wenus. Rozpoczyna się w poprzek podgórków na dłoni. Jeżeli jesteś jej posiadaczką, to znaczy to, iż jesteś namiętna i zmysłowa.
  • Linia głowy. Biegnie poniżej linii serca i tak naprawdę nie zdradza żadnych tajemnic.

Linie dziecki. Mają swoje miejsce na nadgarstku i świadczą i liczbie dziecii. Jeśli posiadasz mocno zaznaczone, to wskazują na chłopców. Jeżeli są słabo widoczne – na dziewczynki.