Wahadełko stanowi najprostsze urządzenie, przy pomocy którego będziemy mogli porozumieć się z podświadomością. Pomoże to uzyskać odpowiedź na wiele dręczących pytań.

Regały magazynowe metalowe
http://www.log-system.pl
Dostawca kompleksowego wyposażenia magazynów.
W naszej ofercie znajdują się regały paletowe, półkowe, magazynowe.

Jak zrobić wahadełko i w jaki sposób go użyć?

  • Wahadełka są dostępne w sklepach ezoterycznych. Regały magazynowe metalowe. Znajdziecie tam naprawdę spory wybór produktów, jednak można go stworzyć samemu. Tak naprawdę wystarczy przedmiot, który zawiesimy na nitce. Dobrze sprawdzi się obrączka bądź guzik z nóżką. Ważne jest to, aby rzecz ta była lubiana przez daną osobę, ponieważ to własnie ona zapewni kontakt z podświadomością. Długość sznurka musi wynosić około 20 centymetrów.
  • Wycisz się, a następnie pomyśl o czymś dobrym. Nastrój zapewni to, iż wahadełko będzie działać precyzyjnie. Najlepiej usiądź wyprostowana przy stole, łokieć oprzyj na blacie i nie krzyżuj nóg.
  • Jeśli jesteś leworęczna, to chwyć wahadło lewą ręką. W drugim przypadku działaj tak samo. Pamiętajmy, iż magia jest jednak czymś nieprzewidywalnym, dlatego warto sprawdzić jakie ułożenie jest dla nas najbardziej korzystne.
  • Odszukaj na sznureczku miejsce, gdzie można zrobić supeł. Następnie to właśnie za niego trzeba trzymać nasze wahadło. Koniec sznurka przyłóż do czubka palca dłoni, którą masz zamiar się posługiwać – zmierz odległość do przegubu. I właśnie w tym miejscu utwórz supeł.
  • Weź supeł pomiędzy palec wskazujący a kciuk, tak żeby wahadełko zwisało w sposób swobodny. Resztę nitki możesz ukryć w dłoni. Następnie stuknij końcem wahadła trzy razy o stół. Zawsze oczyszczaj w taki sposób swój ciężarek, zanim zadasz mu pytanie, jak i po skończonej pracy.
  • Ustal sposób, w jaki wahadełko będzie odpowiadało na Twoje pytania. Oczywiście możesz tutaj wybrać opcję „tak” albo „nie”. Możesz także wziąć ze sobą dwa owoce: jeden zdrowy, drugi zepsuty. Połóż wahadełko nad pierwszym i zapytaj czy owoc jest zdrowy. Powinno zacząć się kręcić w prawo. Jednak pamiętaj, że magia jest nieprzewidywalna i możesz uzyskać odpowiedź jak zacznie kręcić się w stronę odwrotną.

Należy pamiętać, że jeżeli wahadełko stale zmienia ruch, to po prostu odpowiada na zasadzie „nie wiem”. Możesz w takim wypadku szukać odpowiedzi za kilka dni.

Jest to także dobra opcja, aby sprawdzić czy ktoś posiada gorączkę. Niech osoba, która prawdopodobnie ma podwyższoną temperaturę położy się, a Ty stań obok i umieść wahadełko nad jej klatką piersiową. W myślach zadaj pytanie i zobacz jak Twój przedmiot zacznie się zachowywać.

Drugą interesującą sprawą jest to, iż możesz sprawdzić czy wolno Ci jeść cukier. Rozsyp go na stole i zapytaj wahadła. Tak naprawdę w taki sposób można sprawdzać wiele substancji oraz produktów. Być może uda Ci się dowiedzieć na swój temat czegoś nowego. Przy okazji pomoże określić co jest dla Ciebie zdrowe, a czego powinnaś unikać.

Jeśli nie lubisz wróżyć z kart, tylko bardziej do gusty przypadają Ci inne metody, to stworzenie albo kupienie wahadełka, na pewno wpłynie na Twoje zadowolenie. Czasem warto sobie pomóc trochę w niekonwencjonalny sposób. Może uda się opanować tą sztukę do perfekcji i będziesz mogła pomagać znajomym.